פיתוח תמונות --> זום 2 פוטו

פיתוח תמונות פיתוח תמונות

תמונות בזום פוטו

אתר פיתוח תמונות ZOOM2FOTO פועל בשיטה חדשנית. החברה משתמשת בשרותי ההדפסה של חברות שונות בארץ. איכות ההדפסה מבחינה טכנולוגית והן ניצול תוכנות וידע שפיתחה החברה נותנים ללקוח מוצר באיכות גבוהה במיוחד. ניתן ליצור אלבום תמונות כמו גם פיתוח תמונות בעלות של 29 אגורות לתמונה בודדת. צוות השוואת מחירים ממליץ על זום 2 פוטו כאתר איכותי ונוח למשתמש.

פיתוח תמונות --> לופה

פיתוח תמונות לופה

אלבום תמונות של לופה

לופה היא חברה המתמחה בהנפקת אלבומי תמונות, באתר ניתן למצוא תוכנה הנותנת ללקוח אופציה עם מגוון כלים לעצב בעצמך את אלבום התמונות, לאחר העיצוב האלבומים נשלחים להדפסה ובסופו של התהליך ניתן לבחור בין מגוון כריכות ואיכויות שונות לאלבום, כמו כן האתר נותן שירות טלפוני 24 שעות ביממה.

פיתוח תמונות --> וואלה פרינט

פיתוח תמונות

כרטיסי ביקור וברכה

ללא ספק, אתר פיתוח התמונות הטוב ביותר בארץ. האתר מגוון בין כרטיסי ביקור, כרטיסי ברכה, יצירת אלבומי תמונות והפיכת כל תמונה לפוסטר. לעיתים קרובות מציע וואלה פרינט מבצעי משלוח חינם עד לבית הלקוח. בנוסף לכך, באתר קיימת מערכת יצירת כרטיסי ביקור וברכה עצמאיות וכל גולש יכול ליצור בעצמו את אופי כרטיסי הביקור שברצונו לרכוש. וואלה פרינט הינה חלק מאתר סחר - קניות באינטרנט, וואלה שופס ולכן צוות אתר השוואת מחירים ממליץ עליו ועל אמינותו כלפי הגולש. בדקו עכשיו !

לאתר וואלה פרינט

פיתוח תמונות --> הדפסת תמונות

פיתוח תמונות

הדפסת תמונות בפוטוגניה

חשבת להעביר את התמונה שצילמת על בד קנביס ולמסגר אותה ככה שתיראה מקצועית? שירותי פוטוגניה מציעים בדיוק את מה שחיפשת! פיתוח והעברת תמונות לבד קנביס בצורה מקצועית . פוטוגניה מציעה הזמנת התמונות במגוון גדלים שונים לבחירת הרוכש. בנוסף מעניק האתר אפשרות למשלוח עד לבית הלוקח או אפשרות שליחת פיתוח התמונה כמתנה לכתובת שתצוין בהזמנה. נסו ולא תצטערו !

פיתוח תמונות --> תמונות לפי גודל

פיתוח תמונות

הזמנת תמונות לפי גודל

באתר פיקפונג כל תמונה קטנה יכולה להיות תמונת ענק בגודל שאותו תבחרו. האתר מדגים את היכולת של שירותו במגוון תמונות להמחשה באתר ומוכיח כיצד תמונה שצילמת יכולה להישתלב יפה בכל חדר בבית או במשרד. פיתוח התמונה והגדלתה מתבצעת בבתי דפוס מקצועיים ברחבי הארץ. כל תמונה יכולה לשמש בקלות למתנה לכל אירוע זה או אחר. אתר השוואת מחירים מצא כי פיקפונג בהחלט ראוי להיות אחד מנותני השירות הנבחרים בתחומו.

לאתר פיקפונג